atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Kāpēc Nissan 200sx vai 240sx?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
meins

Joined: 10 May 2013
Posts: 52
Vehicle: '93 S13
Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9Reputation: 9.9
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 3:59 pm    Post subject: Reply with quote

Ak dievs, es nespēju noturēties. Kādu vēl kārbu un suspension.... what the fuck.... cau
Sāc ar mašīnas iegādi un tās savešsanu darba kārtībā..
Back to top
View user's profile Send private message
MrJanch

Joined: 05 Oct 2010
Posts: 66

Reputation: 24Reputation: 24
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 4:01 pm    Post subject: Reply with quote

haha amortizatorus LOL

ar jebkuru auto braucot var nonākt slimnīcā. un vācu mašīnas IR izturīgākas par japāņu, žēl bet fakts...
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 4:49 pm    Post subject: Reply with quote

MrJanch wrote:
haha amortizatorus LOL

ar jebkuru auto braucot var nonākt slimnīcā. un vācu mašīnas IR izturīgākas par japāņu, žēl bet fakts...



Nezinu man vectevs kurs ir 30 gadus auto mehanikis teica, ka nav labaku auto par Japanu auto, viniem vieniga problema ir rusa, bet rusa ir tapec, ka viegls metals. Smile Auto savest kartiba, es domaju ar jau detalu nomainu uz sporta un auto iegade bus, tad, kad tiksu gala ar CP. Es domaju pirkt jau biku uzlabotu, bet par to vell japadoma. Smile Itka atradu mobile.de vienu normalu tunetu jau 200sx S13 ar 280hp izsaktas jau normals, bet nu dzive vell tik jaredz. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/nissan-200-sx-200-turbo-16v-sx-baltmannsweiler/196133943.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=43&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=185&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=222&maxPowerAsArray=KW&negativeFeatures=EXPORT&noec=1

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
MixonZ

Joined: 18 Sep 2014
Posts: 6

Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

Silti iesaku...... Labāk pāārdies ar kādu 318i! Lai mašīna izdzīvo vismaz 2 gadus! Tad varbūt vari domāt par Nissanu...

Savādāk ar kādu 2.5 bmw vai Nissanu tu apdraudēsi gan sevi, gan visus citus, kas ir tev apkārt! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
PINKA

Joined: 06 Jul 2009
Posts: 994
Vehicle: Nissan RS13 1JZ; F11 RN-20
Reputation: 66.9
votes: 40
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 6:37 pm    Post subject: Reply with quote

Lai veicas sapnu piepildīšanā!

Man tik viens jautājums, uz kādām sumām esi cerējis iztērēt priekš nissana?

_________________
RS13 1JZ-GTE
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sirmaiz

Joined: 02 Jun 2013
Posts: 81

Reputation: 13.1
votes: 2
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 6:37 pm    Post subject: Reply with quote

NoLimit.. Tīri intreses pēc.. Tu no kurienes un cik tev gadu?
_________________
933motorsport.lv
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 6:49 pm    Post subject: Reply with quote

sirmaiz wrote:
NoLimit.. Tīri intreses pēc.. Tu no kurienes un cik tev gadu?


Es esmu no Rīgas un man ir 20. Jaskatas bus ar tām naudām kā ies, bet ar Nissanu, es domāju uz ilglaicīgu uzlabošanu...ķip pamazām un lēnām celt augsa. Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Janex200

Joined: 17 Dec 2012
Posts: 319
Vehicle: 21033
Reputation: 15.3
votes: 4
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

Varu Tev piedāvāt 200sx tepat ar T.A līdz 26.06.2015-Tikai Tev Twisted Evil , par 2,2K.. Info: http://www.200sx.lv/forum/viewtopic.php?t=6284&postdays=0&postorder=asc&start=0

Līdz nāk + Ca bloks, galva, karteris, klokene, open difs (virsū metinātais) 4x orginalie diski pleshanai, bmw hibrida sajuga kits ar exedy disku 240mm (jauns), 240sx aizmugurejas lampas, rezervei CA radiators, rezervē turbīna, priekšējie spārni utt..

Pats auto: CA SATGE2 (1,8 turbo motors) ar volvo turbinu TD04HL15G (pūš 1,4bar un spēj tikai ratus mainīt), taisnā izplūde 2,5", tikko reika atremonteta ar garantiju lidz nakamā gada augustam, visas bremzes uz T.A saliktas jaunas-diski x4 ar klučiem, stūres stieņi, pirksti tikko jauni uzlikti, kārbā svaiga eļļa, jauna zobene, ūdenssūknis (krč viss komplekts), atsperes stock-saīsinātas apm 60mm, aizmugure KYB amortizatori, +līdz dodu Champion Pro racing 10W60 eļļu (iepakojumā) maiņai pēc 2K.. utt..
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 7:03 pm    Post subject: Reply with quote

Janex200 wrote:
Varu Tev piedāvāt 200sx tepat ar T.A līdz 26.06.2015-Tikai Tev Twisted Evil , par 2,2K.. Info: http://www.200sx.lv/forum/viewtopic.php?t=6284&postdays=0&postorder=asc&start=0

Līdz nāk + Ca bloks, galva, karteris, klokene, open difs (virsū metinātais) 4x orginalie diski pleshanai, bmw hibrida sajuga kits ar exedy disku 240mm (jauns), 240sx aizmugurejas lampas, rezervei CA radiators, rezervē turbīna, priekšējie spārni utt..

Pats auto: CA SATGE2 (1,8 turbo motors) ar volvo turbinu TD04HL15G (pūš 1,4bar un spēj tikai ratus mainīt), taisnā izplūde 2,5", tikko reika atremonteta ar garantiju lidz nakamā gada augustam, visas bremzes uz T.A saliktas jaunas-diski x4 ar klučiem, stūres stieņi, pirksti tikko jauni uzlikti, kārbā svaiga eļļa, jauna zobene, ūdenssūknis (krč viss komplekts), atsperes stock-saīsinātas apm 60mm, aizmugure KYB amortizatori, +līdz dodu Champion Pro racing 10W60 eļļu (iepakojumā) maiņai pēc 2K.. utt..



Izskatās jau labs, bet, es saku sākumā man jātiek galā ar CP un tad varam kaut ko sadomāt. Smile A kā ar zirgiem un no 0 -100?

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Janex200

Joined: 17 Dec 2012
Posts: 319
Vehicle: 21033
Reputation: 15.3
votes: 4
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 7:11 pm    Post subject: Reply with quote

Izskatās jau labs, bet, es saku sākumā man jātiek galā ar CP un tad varam kaut ko sadomāt. Smile A kā ar zirgiem un no 0 -100?[/quote] Pajāt cik tie zirgi Twisted Evil , 4l V8 bmw-tā nav problēma... Izdomā, dod ziņu-speciāli netirgoju pagaidām.. !
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 7:14 pm    Post subject: Reply with quote

Janex200 wrote:
Izskatās jau labs, bet, es saku sākumā man jātiek galā ar CP un tad varam kaut ko sadomāt. Smile A kā ar zirgiem un no 0 -100?
Pajāt cik tie zirgi Twisted Evil , 4l V8 bmw-tā nav problēma... Izdomā, dod ziņu-speciāli netirgoju pagaidām.. ![/quote]

Tad jau viss kartiba, ja, kas es tev uzrakstisu. Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
I.B.

Joined: 24 Nov 2009
Posts: 329
Vehicle: S14a drift car,Peugeot V6(LV),BMW E60
Reputation: 19.5
votes: 7
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 7:43 pm    Post subject: Reply with quote

Ja kādam ir slikts garīgais,tad šis topiks ir make for fun,es i beigts un šīguļ nātrēs Very Happy
Šis citāts vispār mega "Nissanu vari partaisit par jebko."- pat par veļasmašīnu,izklausās pēc Transformeru ceturtās daļas.
Bet tam visam arī kaut kas labs,cilvēkam ir sapnis,mērķis un ja kaut ko ļoti vēlies tad neskaties apkārt,bet dur tik uz priekšu.

P.S.
Tev ir darbs vai tev ir bāgāti vecāki?
Tas nissans,iepriekšējā lapā,kur tu minēki šo iespaidīgo citātu" Nissanu vari partaisit par jebko."tur ir iegūliti milzīgi līdzekļi,t.i.finansiālie,lai tas nissans tā izskatītos,nerunājot par to kas viņam ir zem haubes utt.

Ieteikums.
Ja tu gribi šajā forumā tusēt,tad kādu brīdi pastudē šeit literatūru,palasi topikus,tad tu arī sapratīsi who is who un tad tu sāksi formulet un uzdot cita veida jautajumus.Bet ja gribi turpināt smīdināt tautu,kas ar no vienas puses nau slikti,vari turpināt,man patik Very Happy

_________________
Do tik virsū,viņam jāiet....
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 8:02 pm    Post subject: Reply with quote

I.B. wrote:
Ja kādam ir slikts garīgais,tad šis topiks ir make for fun,es i beigts un šīguļ nātrēs Very Happy
Šis citāts vispār mega "Nissanu vari partaisit par jebko."- pat par veļasmašīnu,izklausās pēc Transformeru ceturtās daļas.
Bet tam visam arī kaut kas labs,cilvēkam ir sapnis,mērķis un ja kaut ko ļoti vēlies tad neskaties apkārt,bet dur tik uz priekšu.

P.S.
Tev ir darbs vai tev ir bāgāti vecāki?
Tas nissans,iepriekšējā lapā,kur tu minēki šo iespaidīgo citātu" Nissanu vari partaisit par jebko."tur ir iegūliti milzīgi līdzekļi,t.i.finansiālie,lai tas nissans tā izskatītos,nerunājot par to kas viņam ir zem haubes utt.

Ieteikums.
Ja tu gribi šajā forumā tusēt,tad kādu brīdi pastudē šeit literatūru,palasi topikus,tad tu arī sapratīsi who is who un tad tu sāksi formulet un uzdot cita veida jautajumus.Bet ja gribi turpināt smīdināt tautu,kas ar no vienas puses nau slikti,vari turpināt,man patik Very Happy




Es strādāju un kā jau teicu, es lēnā garā celšu viņu augšā. Smile Paldies par padomu. Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Happys

Joined: 08 Feb 2012
Posts: 755
Vehicle: Nissan s13
Reputation: 26.2Reputation: 26.2
votes: 10
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

Es tiešām neticu kad šitas dzeks ir īsts Very Happy

P.S šis topiks būs mūžīgs!

_________________
Rwd makes you happy.
Back to top
View user's profile Send private message
MixonZ

Joined: 18 Sep 2014
Posts: 6

Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4Reputation: 7.4
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 8:29 pm    Post subject: Reply with quote

Happy: Shis dzeks ir iists Very Happy

NoLimit: Tu gadiijumaa nemaaciijies Riigas Valsts Tehnikumaa M kursaa? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group