atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Auto Drošības Sistēmas
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 6:23 pm    Post subject: Reply with quote

kook wrote:
Daudziem japāņiem ir ar pogu atslēgas, man ir sačakarēts un kad pa bedrēm vālē un izkrīt laukā ir ļoti nepatīkami Laughing


tapeec jau tavu nissanu var pielaist ar skruuvgriezi... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kook

Joined: 28 Apr 2006
Posts: 227
Vehicle: Nissan 200sx s13. Saab 9-5
Reputation: 29.6Reputation: 29.6
votes: 11
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

Jebkuru nisuci var pielaist atskrūvē plastmasu, kuru aizdzinēji tikai noplēš, jo ir ātrāk ar rokas vilcienu. Tad Tev pieejama aizdedzes atslēga, kura dalās divās daļās un kuru satur skrūvīte(krustiņš). Izskrūvē skrūvīti un sadali aizdedzes atslēgu, mašīnu var pielaist pagriežot mehānismu kaut vai ar to pašu krustiņu Laughing


ac156.jpg
 Description:
 Filesize:  74.05 KB
 Viewed:  472 Time(s)

ac156.jpg


Back to top
View user's profile Send private message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 7:05 pm    Post subject: Reply with quote

kook wrote:
Jebkuru nisuci var pielaist atskrūvē plastmasu, kuru aizdzinēji tikai noplēš, jo ir ātrāk ar rokas vilcienu. Tad Tev pieejama aizdedzes atslēga, kura dalās divās daļās un kuru satur skrūvīte(krustiņš). Izskrūvē skrūvīti un sadali aizdedzes atslēgu, mašīnu var pielaist pagriežot mehānismu kaut vai ar to pašu krustiņu Laughing


a par to ka noblokjeekas stuure tu nepadomaaji ja? Smile ja tev vinja neblokjeejas ta nomaini sleedzeni... Smile un isteniibaa taa ka tu tiko pateici taa neviens mashiinas prom nedzen... Smile autozaglis iedzen ar kaut ko smagu tavaa sleedzenee priekshmetu liidziigu skruuvgrieznim tikai stipri resnaaku un T veida formaa un salauz tavai sleedzenei iekshas tadaa veidaa iesleedzot aizdedzi... Smile

nee es nesmu autozaglis vienkarshi zinu daudz infu par to... Very Happy jo vairaak par to zini jo maaceesi labaak aizsargaat savu auto... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Raikins

Joined: 27 May 2006
Posts: 715
Vehicle: 200sx s13
Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8
votes: 14
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 8:33 pm    Post subject: Reply with quote

Nu tā stock stūres bloķēšanas sistēma nav nekas nopietns, ja zaglis nav galīgs nīkulis tad var atlauzt vaļā un 3 robi
Back to top
View user's profile Send private message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 8:40 pm    Post subject: Reply with quote

neaizmirsti faktoru ka ja zaglis nevar ar tavu mashiinu aizbraukt ilgaak par pusotru - divaam minuuteem tad vinjsh nemaz tavu mashiinu nezog... izlec un aizskrien... nu katra zinjaa par to blokjeetaaja salauzhshanu nezinu gan... ja vien tu neesi misters arnolds shvarcneegers tad diez vai tik viegli ar plikaam rokaam tev vinju izdosies salauzt... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Raikins

Joined: 27 May 2006
Posts: 715
Vehicle: 200sx s13
Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8
votes: 14
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 8:47 pm    Post subject: Reply with quote

Nezinu kā ir s13 un pavisam jauniem braucamajiem, bet dažiem eksemplāriem tas stūres bloķis sastāv no divām tādām plastmasas austiņām un esu dzirdējis ka ir gadījies arī pašam to uzparikti netīšām salauzt, kur nu vēl tīšam ar asu triecienu pielietojot spēku Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 8:49 pm    Post subject: Reply with quote

nu nezinu par tiem exemplaariem par kuriem tu runaa un ja godiig tad par nissanu arii nezinu bet vismaz vaacu mashiinaam tur ir taada laba izmeera cietmetaala sakauseejuma meliite... jo gribeedams ilgi dauziisi ar aamuru lai salauztu... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Raikins

Joined: 27 May 2006
Posts: 715
Vehicle: 200sx s13
Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8
votes: 14
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 10:07 pm    Post subject: Reply with quote

Tur jau tā lieta ka rūdītais metāls, kuram ass cirtiens un vaļā. Un ja jau tā lieta būtu tik laba, tad kapēc daudzi liek papildus stūres saslēdzamos, un pie tam es nekad neesu dzirdējis ka kāds zaglis būtu iekļuvis mašīnā, pielaidis, bet nekur tālu nav aizbrauci, jo stūre saslēgusies. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Fri Dec 29, 2006 10:27 pm    Post subject: Reply with quote

tu laikam nelasiji augstaak kur es rakstiju KAA zaglji zog mashiinas... un stuures saleedzeeju liek nevis tapeec ka to meeliiti ir viegli nolauzt bet gan tapeec ka normaals zaglis pielaiz tavu mashiinu tieshi taa pat kaa tu ar atsleegu... un tu laikam arii nelasiji kur es teicu ka to meeliiti ir arii ar aamuru taa diezgan pagruuti salauzt... ja es to nebuutu megjinaajis dariit paziistama cilveeka mashiinai kurai dzeks bija pazaudejis atsleegu es taa neteiktu... veciit es zinu ko es runaaju... :p
Back to top
View user's profile Send private message
kook

Joined: 28 Apr 2006
Posts: 227
Vehicle: Nissan 200sx s13. Saab 9-5
Reputation: 29.6Reputation: 29.6
votes: 11
PostPosted: Sat Dec 30, 2006 12:31 pm    Post subject: Reply with quote

Mans pieminētais variants ir ļoti vienkāršs. Un, ja Tu tā lielies esi strādājis servisā un daudz lasījis, tad es arī stādāju servisā ar ADS. Katram savas metodes, stūres bloķis laužas sekojoši. Ar strauju , spēcīgu atvēzienu un hrjas - vairs nav. Iesaku darīt to , kad stūre ir vēl nenobloķēta un mazliet var pagriezt, tad ir viegli. Laužas tie puļķi nenormāli, nejauši un cilvēki meklē jaunas slēdzenes , jo TA nevar iziet. Vismaz manam korišam tā bija. Man gan nekad nav baudījuši TA vai strādā, gofam strādā, pagaidām Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Blackevil

Joined: 25 Feb 2006
Posts: 117
Vehicle: 200sx S13
Reputation: 20.5Reputation: 20.5
votes: 1
PostPosted: Sat Dec 30, 2006 1:07 pm    Post subject: Reply with quote

nu labi lai taa buutu... pameegjinaashu kaut kad salauzt savam nissanam... Very Happy man ir velviena sleedzene takaa nebuus liela beeda... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Voicha
Site Admin
Joined: 12 Jul 2004
Posts: 4055

Reputation: 118.7Reputation: 118.7
votes: 103
PostPosted: Sat Mar 17, 2007 10:40 am    Post subject: Reply with quote

Lieta taada - Manas mashiinas signalizaacijas pults ir galiigi nekaada (knapi turas kopaa).
Labpraat gribeetu apmainiit korpusu pultij, vai varbuut arii cita pults, bet shaubos kaa taa var,
tipa lai viss funkcioneetu kaa vecajai...
Var buut kaadam kaadi ieteikumi? Pats domaaju mosh shrotos taadu pulti mekleet .... nu hvz...
Rolling Eyes



DSC00220.JPG
 Description:
 Filesize:  48.98 KB
 Viewed:  429 Time(s)

DSC00220.JPG


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dzhanis

Joined: 13 Nov 2006
Posts: 3258
Vehicle: lienes ielas udens sukni
Reputation: 104Reputation: 104
votes: 69
PostPosted: Sat Mar 17, 2007 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Voicha wrote:
Lieta taada - Manas mashiinas signalizaacijas pults ir galiigi nekaada (knapi turas kopaa).
Labpraat gribeetu apmainiit korpusu pultij, vai varbuut arii cita pults, bet shaubos kaa taa var,
tipa lai viss funkcioneetu kaa vecajai...
Var buut kaadam kaadi ieteikumi? Pats domaaju mosh shrotos taadu pulti mekleet .... nu hvz...
Rolling Eyes


Mazak zemee vajag metaat! Cool Pultis cik zinu vareeja nomainiit pie signalziaaciju uzstaadiitaajiem/diileriem.Vinji tai pultij nolasa frekvenci un izsniedz jaunu.Diemzheel, nepateikshu nevinu konkreetu kantori, jo pasham nav bijusi taada vajadziiba.

_________________
DKfab
Back to top
View user's profile Send private message
Jhony

Joined: 07 Sep 2005
Posts: 336
Vehicle: BMW 316. e36.
Reputation: 19.7
votes: 7
PostPosted: Sat Mar 17, 2007 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Voicha wrote:
Lieta taada - Manas mashiinas signalizaacijas pults ir galiigi nekaada (knapi turas kopaa).
Labpraat gribeetu apmainiit korpusu pultij, vai varbuut arii cita pults, bet shaubos kaa taa var,
tipa lai viss funkcioneetu kaa vecajai...
Var buut kaadam kaadi ieteikumi? Pats domaaju mosh shrotos taadu pulti mekleet .... nu hvz...
Rolling Eyes


Mant iesi tadas pasas divas pultis maja stav.

_________________
Jhony
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Voicha
Site Admin
Joined: 12 Jul 2004
Posts: 4055

Reputation: 118.7Reputation: 118.7
votes: 103
PostPosted: Sat Mar 17, 2007 10:58 am    Post subject: Reply with quote

Jhony wrote:
Voicha wrote:
Lieta taada - Manas mashiinas signalizaacijas pults ir galiigi nekaada (knapi turas kopaa).
Labpraat gribeetu apmainiit korpusu pultij, vai varbuut arii cita pults, bet shaubos kaa taa var,
tipa lai viss funkcioneetu kaa vecajai...
Var buut kaadam kaadi ieteikumi? Pats domaaju mosh shrotos taadu pulti mekleet .... nu hvz...
Rolling Eyes


Mant iesi tadas pasas divas pultis maja stav.


peerku vienu korpusu!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group