atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Uzstutēt S14 uz kājām
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Remonti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jumanji

Joined: 21 Jul 2008
Posts: 39
Vehicle: 200sx s14
Reputation: 23Reputation: 23
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 10:56 am    Post subject: Uzstutēt S14 uz kājām Reply with quote

Sveiki.
Tas būs man pirmais posts un uzreiz ar remonta sāpi. Kādu laiciņu atpakaļ (maija beigās) paņēmu (cik saprotu, no foruma lietotāja perspective) viņa S14.

Tā kā pašam tas ir pirmais auto, skaidrs, ka sajēgas mazas (te varat norādīt uz manu saprātīgumu ņemot šādu auto kā pirmo) un visas ķibeles nepamanīju. Vēl varu pateikt paldies pašam īpašniekam, kas izsita amortizatoru pirms pārdošanas (pārrakstīšanas dienā kaut kā nepaskatījos).

Lai vai kā - auto vajadzētu sakārtot uz tehnisko un te rodas vairāki jautājumi.

1. Nepieciešams nomainīt izsisto amortiņu. Vai ir kādi ieteikumi par to, kādus un kur (lētāk) var pasūtīt. Ir man čoms autoentuziasts, kas uzreiz uzvedināja uz Koni Sport taciņas un, principā, liekas ka ja ņemt, tad ņemt kaut cik normālus. Varbūt kādam ir citi ieteikumi vai arī ir zināms kur šos te dabūt par iespējami zemāku cenu (pagaidām ir ziņas, ka kāds vietējais keksis varot pa ~120Ls gabalā dabūt, bet internetā atrasts komplekts par kādiem 770 dolāriem ar visu sūtīšanu.. bez muitas gan).

2. Riepas. Paziņas pameta linku uz http://www.reifendirekt.com/. Ir kādas atsauksmes vai citi varianti?

3. Vajadzīgas vēl kādas sīkas lietiņas (priekšējās lampas, vadītāja pusē lampai arī stikls saplaisājis u.c). Kur meklēt šādus sīkumus?

4. Signalizācija!! Auto neslēdzas vaļā. Signalizācijas pults (kas atslēdza signalizāciju un auto) pogas nospiešana tagad nedod nekādu rezultātu (gandrīz mēnesi auto stāv pagalmā, kamēr cerēju uz otru pulti, kuru ilgi nācās gaidīt no iepriekšējā īpašnieka).
Situācija tāda, ka nospiežot uz pults atslēgšanas pogu, nomirgo gaismiņa (uz pults), bet mašīnai nav nekādas reakcijas. Toties ja nospiež aizslēgšanas pogu, tad sāk kaukt auto. Līdz ar to pieņemu, ka citu norādītās iespējamās problēmas (akumulators, pults baterija) nav pie vainas. Vai kādam ir kāda ideja, kas varētu būt par problēmu vai arī ir kāds ieteikums, kur man tālāk vilkt to auto.
Cik no interneta spēju sa'googlēt, tad izskatās pēc Tiger Simple signalizācijas, bet 100% pārliecināts neesmu.

P.S. izdosies ko sakarīgi sameklēt un saremontēt.. no priekiem varbūt pieteikšos futbola komandā Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Vetal

Joined: 07 Apr 2003
Posts: 11474
Vehicle: LV ātrākais Nissan; Firebird 5.7T
Reputation: 140.4Reputation: 140.4
votes: 93
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:03 am    Post subject: Reply with quote

reifendirekt ir baigi OK
otrs pults ari tapat uzvedas?

_________________
S13 chip-tuning, ECU regulēšana.
2010. Latvijas čempions dragreisā (ikdienas S13 / CA18 )
12.04@194kmh, 7.95@154kmh
Back to top
View user's profile Send private message
Desa
Site Admin
Joined: 25 Nov 2005
Posts: 4425
Vehicle: rs13 95` Passat 00`
Reputation: 205.8
votes: 159
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:09 am    Post subject: Reply with quote

1) ar muitām un visām padarīšanām kopā sanāks vismaz 971$ par koni ir tāds useris AUDIRS agrāk ar to nodarbojās...
2) riepas ja jaunas tad direkt vai kādā lv kantorī ja var izsist vismaz 25% atlaidi tagad www.juva.lv ir 35% atlaides ar atlaidēm cena kā reifendirekt.de pisec
3) pameklē forumā pie gribu pārdot s14 detaļas... ja nav tad lietuva... ja nav tad ebay vai citi veikali.
4) http://www.200sx.lv/forum/viewtopic.php?t=879&highlight=signaliz%C4%81cija paroc te... drošvien jābrauc uz kādu kantori.

P.S par futbolu droši vari pieteikties un ierasties ceturtdien uz treniņu. Itkā jau esam 10gab bet gan jau kā vienmēr kāds netiks utt labāk ar rezervi. Pie reizes varēsi papļāpāt ar Māri kuram ar ir s14... tas sacensību dienā protams.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Jumanji

Joined: 21 Jul 2008
Posts: 39
Vehicle: 200sx s14
Reputation: 23Reputation: 23
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:12 am    Post subject: Reply with quote

Vetal wrote:
otrs pults ari tapat uzvedas?


diemžēl jā.
Es vēl palasījos kaut kur tīklā, ka tur varētu būt kādas spec-funkcijas (kā klusa atslēgšana ja ilgāk tur utt utjp) un ceru, ka varbūt kaut ko no tā esmu netīšām sabakstījis, lai gan tas man daudz nepalīdz.

Doma ir iet klāt un slēgt vaļā ar atslēgu un tad skatīties kas un kā notiek un vai tās pultis kaut ko vēl dara vai nē. Bet saprotu, ka tas būtu jādara kaut kad darba laikā un ar kādas firmas telefona numuru padusē, lai pie vajadzības var tomēr to auto kaut kur aizvilkt un tad novērst problēmu, ja tā izrādās gana nopietna.


Last edited by Jumanji on Tue Jul 22, 2008 11:34 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Jumanji

Joined: 21 Jul 2008
Posts: 39
Vehicle: 200sx s14
Reputation: 23Reputation: 23
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:30 am    Post subject: Reply with quote

Desa wrote:
1) ar muitām un visām padarīšanām kopā sanāks vismaz 971$ par koni ir tāds useris AUDIRS agrāk ar to nodarbojās...


ir kādi kontakti viņam?

Desa wrote:
3) pameklē forumā pie gribu pārdot s14 detaļas... ja nav tad lietuva... ja nav tad ebay vai citi veikali.


Kas tur ar to Lietuvu? Tur cik saprotu ir kaut kāds šrots? Kur tas ir un kā notiek darījums un vai ir viņiem kāds webs vai tel nr?

Desa wrote:
4) http://www.200sx.lv/forum/viewtopic.php?t=879&highlight=signaliz%C4%81cija paroc te... drošvien jābrauc uz kādu kantori.


Paldies. Šis noderēs!

Desa wrote:
P.S par futbolu droši vari pieteikties un ierasties ceturtdien uz treniņu. Itkā jau esam 10gab bet gan jau kā vienmēr kāds netiks utt labāk ar rezervi. Pie reizes varēsi papļāpāt ar Māri kuram ar ir s14... tas sacensību dienā protams.


nē nu 10 jau ir ok. Man vēl izskatās pašam viens futbols Inčukalnā tai dienā briest. Tad laikam jāskatās kad nāks tuvāk.
Back to top
View user's profile Send private message
Māris

Joined: 21 Aug 2007
Posts: 1466

Reputation: 60.6
votes: 43
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:35 am    Post subject: Reply with quote

Jumanji wrote:
Desa wrote:
]3) pameklē forumā pie gribu pārdot s14 detaļas... ja nav tad lietuva... ja nav tad ebay vai citi veikali.


Kas tur ar to Lietuvu? Tur cik saprotu ir kaut kāds šrots? Kur tas ir un kā notiek darījums un vai ir viņiem kāds webs vai tel nr?

Kontakti - forumaa kaa YO-YO, tur ir tel. Nr. un e-pasts.
Btw, vari apjautaaties sava auto bijushajam saimniekam, vinjiem tur kkaads bizness laikam...
Back to top
View user's profile Send private message
Desa
Site Admin
Joined: 25 Nov 2005
Posts: 4425
Vehicle: rs13 95` Passat 00`
Reputation: 205.8
votes: 159
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:41 am    Post subject: Reply with quote

Jumanji wrote:
Desa wrote:
1) ar muitām un visām padarīšanām kopā sanāks vismaz 971$ par koni ir tāds useris AUDIRS agrāk ar to nodarbojās...


ir kādi kontakti viņam?

http://www.200sx.lv/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=92
aizraksti PM ja neatbild ilgi tad moš var painteresēties audi forumā Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vetal

Joined: 07 Apr 2003
Posts: 11474
Vehicle: LV ātrākais Nissan; Firebird 5.7T
Reputation: 140.4Reputation: 140.4
votes: 93
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 11:43 am    Post subject: Reply with quote

Vai vari iemest man savu numuru, es uzzvanishu vinam lai sazinas ar tevi
_________________
S13 chip-tuning, ECU regulēšana.
2010. Latvijas čempions dragreisā (ikdienas S13 / CA18 )
12.04@194kmh, 7.95@154kmh
Back to top
View user's profile Send private message
Vetal

Joined: 07 Apr 2003
Posts: 11474
Vehicle: LV ātrākais Nissan; Firebird 5.7T
Reputation: 140.4Reputation: 140.4
votes: 93
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 12:05 pm    Post subject: Reply with quote

uzzvanis
_________________
S13 chip-tuning, ECU regulēšana.
2010. Latvijas čempions dragreisā (ikdienas S13 / CA18 )
12.04@194kmh, 7.95@154kmh
Back to top
View user's profile Send private message
Rinco

Joined: 06 Mar 2007
Posts: 1090
Vehicle: Nissan
Reputation: 31Reputation: 31Reputation: 31
votes: 27
PostPosted: Tue Jul 22, 2008 12:28 pm    Post subject: Reply with quote

Desa wrote:

3) pameklē forumā pie gribu pārdot s14 detaļas... ja nav tad lietuva... ja nav tad ebay vai citi veikali.


man liekas ka lietotaajam Aras ari ir daudz kas no s14
Back to top
View user's profile Send private message
Jumanji

Joined: 21 Jul 2008
Posts: 39
Vehicle: 200sx s14
Reputation: 23Reputation: 23
PostPosted: Tue Jul 29, 2008 1:03 pm    Post subject: Reply with quote

Ja nu kādam interesē - pagaidām tāds statuss:
1. Amortizatori. Piezvanīja man tas keksis, kā solīja, noprasīja ko man vajag un pazuda. Teica ka atzvanīs - bet nu kādu nedēļu laikam nekā pagaidām.
No internetā meklētajiem sadomāju ka varbūt tad nemu no shox.com, bet pagaidām arī tur neiet - keksi prasa 101 pierādījumu adreses pareizībai (ID, CC kopijas un vēl kādu rēķinu no bankas ar manu adresi), ar ko man nav nedz vēlmes nedz laika čakarēties).
Bet vēl pāris reselleri neko neatbild uz maniem epastiem par sūtīšanu uz .lv.

2. Riepas paņēmu tajā vācu saitā bez prob. Paprasīja gan arī no turienes man apstiprināt sūtīšanas adresi, bet tikai epastā rakstiski. Gaidu kad atbrauks.

3. Paldies par kontaktu ar Aras. Skatīšos tālāk vai lampas tad viņam prasīt vai nē. Varbūt kāds var ieteikt/zina kur tepat varbūt var vienkārši paņemt spuldzes priekšējām lampām? Vai viņas ir tik specifiskas, ka tiešām jāmeklē atsevišķi šim modelim, vai arī ir daudz maz standarts kaut kāds, kas būtu viegli atrodams arī mūsu servisos/veikalos? (piemēram kaut kādā japāņu auto servisā vai līdzīgos)?

4. Ar signalizāciju vēl neesmu ticis skaidrībā, bet nu jau ir aizdomas, ka tomēr akumulatora vaina. Lai gan - iespējams, ka gan akumulators, gan pati signalizācija ir 'čau kakau'! Bet nu kad aķītis būs atdzīvināts - tad skatīsies kas notiek.
Paldies par linku uz iepriekšējo sarunu par signalizācijām - autoapsardze.lv palīdzēja nedaudz ar padomu.
Back to top
View user's profile Send private message
Renegāts

Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1107
Vehicle: zviedru ledusskapis
Reputation: 36.5Reputation: 36.5Reputation: 36.5
votes: 18
PostPosted: Tue Jul 29, 2008 1:47 pm    Post subject: Reply with quote

1. Ar karti noreekinaaties nevajadzeetu buut probz, suutiis uz to adresi kas uzraadiisies bankaa. apex perf aizutiju kartes datus un viss notikaas.


3. Aras lampas jau ir manas Mr. Green bet ar stiklu es domaaju vareshu padaliities, jaaskataas kas un kaa, kad man atnaaks vinjas.

_________________
Sēžu tualetē, lasu politikas lappusi! Rodas tāda kā kopības sajūta- dirš viņi, diršu es!
Back to top
View user's profile Send private message
Jumanji

Joined: 21 Jul 2008
Posts: 39
Vehicle: 200sx s14
Reputation: 23Reputation: 23
PostPosted: Tue Jul 29, 2008 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

nu jā - viņi saka, ka varu arī nesūtīt doķus, bet tad gaidīs, kamēr banka konfirmēs adresi nu un tas varētu aizņemt 2 nedēļas.
Tad kamēr atsūtīs vēl.. vēl kāds mēnesis!? Man tie gaidīšanas svētki bik apnikuši jau.
Back to top
View user's profile Send private message
Renegāts

Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1107
Vehicle: zviedru ledusskapis
Reputation: 36.5Reputation: 36.5Reputation: 36.5
votes: 18
PostPosted: Tue Jul 29, 2008 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

ta neko, uz papalaates neviens neko nenesiis pisec

atrodi kadu kas tev atvediis, kadus 5-10% paarmaksaasi, tikai jeblja izpaliks Mr. Green

domāju vari ar Desu, ar Māri moshka nav par veelu group buyam (tur tiiri salda cena sanaak), gan jau vel kads uznjemtos kko sasuutiit.

_________________
Sēžu tualetē, lasu politikas lappusi! Rodas tāda kā kopības sajūta- dirš viņi, diršu es!
Back to top
View user's profile Send private message
Vetal

Joined: 07 Apr 2003
Posts: 11474
Vehicle: LV ātrākais Nissan; Firebird 5.7T
Reputation: 140.4Reputation: 140.4
votes: 93
PostPosted: Thu Jul 31, 2008 10:25 am    Post subject: Reply with quote

Jumanji wrote:
Ja nu kādam interesē - pagaidām tāds statuss:
1. Amortizatori. Piezvanīja man tas keksis, kā solīja, noprasīja ko man vajag un pazuda. Teica ka atzvanīs - bet nu kādu nedēļu laikam nekā pagaidām.
Vinsh pazaudeja tavu numuru, zvanija man vakar. 300Ls par komplektu.
_________________
S13 chip-tuning, ECU regulēšana.
2010. Latvijas čempions dragreisā (ikdienas S13 / CA18 )
12.04@194kmh, 7.95@154kmh
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Remonti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group