atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Nissan Sunny GTi laikam.
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sadaļa citiem Nissan markas auto
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Drosminsh

Joined: 15 Nov 2008
Posts: 76
Vehicle: Nissan Sunny GTi
Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9
votes: 1
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 12:55 am    Post subject: Nissan Sunny GTi laikam. Reply with quote

Labdien, esmu šeit jauniņais, tā kā esmu iegādājies savā īpašumā Nissan markas automašīnu nolēmu ka vajaga izgītoties vairāk par šo Mazo nikno dampīti Very Happy Shobriid manas zinaashanas par Nissan markas automobiiljiem nav diez ko lielas un tieshi taapeec veershos pie jums jo cik mekleeju plashajaa tiimeklii juusu lapa man likaas viskompetentaakaa par shiis markas automobiiljiem!


Tātad visu pēc kārtas:
Manā īpašumā ir nonācis Nissan Sunny 92.gada ar 2.0l motoru un ar to jau sākas būtībā mana pirmā neizpratne jo cik skatos ir Pulsari ar 2,0 turbomotoriem un parastie sunny ar 1,8 motoriem bez turbiinas...a kas tad ir man?

Iespējams ka šo auto būsiet redzējuši kādos dragreisos, kādu brīdi tam bija liela JAC uzliime uz sāna!
Nu par auto, nu tehniskais stāvoklis nav tas labākais bet auto skrūvēšana nav man sveša un tas mani nebaida tādēļ gan jau to visu savedīšu kārtībā!

Tā tātad no tehniskā viedokļa man ir vajadzība pēc pāris detaļām un cik skatījos tad hečbeki Sunny nav diez ko izplatīti, tādēl prasu jums vai juus nezinat kādu kam kaut kādas detaļas būtu aizķērušās....Precīzāk varu pateikt ka man nepieciešamās detaļas ir, durvju eņģes, laikam bagāžnieka vāks jo tas vienkārši drausmīgi grab, plastmas uz bagāžnieka vāka kur skrūvējas klāt nummura apgaismojums ji tas jau sāk sadalīties daļās, nu vēl jāskatās kaut kas varētu būt nepieciešams no logu pacēlāju mehānismiem (elektriskajiem) jo tie ar nestrādā.

Tā ceru ka neesmu jums te sarakstiijis lielu murgu bet vienkaarshi negribeejaas izpluust daudzos topikos taapeec domaaju ka labaak buus uzcept vienu kuraa iekļauti visi mani jautājumi!

Diemžēl vēl neesmu pabeidzis... Sad

tad vēl ir problēma ar apsildi kuru īsti neizprotu...
Ir tā ka siltais gais jau nu tā itkā ieplūst iekšā bet vissiltākais vinjsh ir tikai tad kad uzgriežu uz stiklu kad uzgriežu uz seju jeb salonu tad nāk drausmīgi auksts, un man pat ir pārs reizes izdevies izdarī tā ka viņš pūš siltu gaisu pa vienu caurumu bet pa citu aukstu Confused Varbūt kāds zin kā tas iespējams un kas pa vainu tur varētu būt!

LAbi tas laikam šovakaram viss! Labprāt būtu ielicis kādas bildes no autiņa bet man šajā datorā nav un Digiziepes man pašam ar nav, ja gribat redzēt dampīti tad nobrauciet gar RTU kojām (Burtnieku iela 2a) darbadienās tur vinjsh parasti stāv! Very Happy

Būtībā vispār man autiņš ļoti patīk, un jācer ka nenotiks kaut kas neparedzēts un varētu izdoties mana iecere uzbūvēt Ikdienas/ielas un brīvdienu/trases dampīti!

Kartrā ziņā ceru uz jūsu atsaucību, un jau iepriekš paldies par sniegto info, un par to ka spējāt izlasīt visu garo tekstu ko es te sarakstīju! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Vetal

Joined: 07 Apr 2003
Posts: 11474
Vehicle: LV ātrākais Nissan; Firebird 5.7T
Reputation: 140.4Reputation: 140.4
votes: 93
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 1:02 am    Post subject: Reply with quote

Izlasit speju bet palidzet diemzhel nevaru Smile
_________________
S13 chip-tuning, ECU regulēšana.
2010. Latvijas čempions dragreisā (ikdienas S13 / CA18 )
12.04@194kmh, 7.95@154kmh
Back to top
View user's profile Send private message
roliss

Joined: 18 Feb 2007
Posts: 2102
Vehicle: RR
Reputation: 81.8
votes: 43
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 1:09 am    Post subject: Reply with quote

Par to apsildi- paskaties trubas pa kurām plūst gaiss, vai tik nav savienojumos vaļā, vai varbūt pečka mirst?
Back to top
View user's profile Send private message
Māris

Joined: 21 Aug 2007
Posts: 1466

Reputation: 60.6
votes: 43
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 6:53 am    Post subject: Reply with quote

Motors Tev buus SR20DE - ar shaadiem apriikoja Sunny, Primera un laikam veel kkaadus modeljus 90-os gados. Te vienu Silviju arii tirgoja ar taadu motoru... Standarta izpildiijumaa ap 115 Zs, Ja GTi, tad vareetu buut ~140 Zs
Back to top
View user's profile Send private message
Drosminsh

Joined: 15 Nov 2008
Posts: 76
Vehicle: Nissan Sunny GTi
Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9
votes: 1
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 9:38 am    Post subject: Reply with quote

Māris wrote:
Motors Tev buus SR20DE - ar shaadiem apriikoja Sunny, Primera un laikam veel kkaadus modeljus 90-os gados. Te vienu Silviju arii tirgoja ar taadu motoru... Standarta izpildiijumaa ap 115 Zs, Ja GTi, tad vareetu buut ~140 Zs

O tas jau ir kaut kas! Nu motors vinjam vienozīmīgi ir GTi jo man pirms tam bija Golf II Gti un tas ne tuvu nestāv šim klāt! Šis iet daudz daudz labāk! Bet motora kodu jau kaut kur varēja aplūkot vai ne?
Back to top
View user's profile Send private message
draugs

Joined: 26 Oct 2007
Posts: 743
Vehicle: S13
Reputation: 29.9Reputation: 29.9
votes: 14
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 9:46 am    Post subject: Reply with quote

auto redzēts dzīvē un darbībā
apsveicu ar iegādi Wink
Back to top
View user's profile Send private message
KRS

Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1299
Vehicle: GTIR
Reputation: 60.3
votes: 37
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 8:08 pm    Post subject: Reply with quote

pasaule ir maza Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
KRS

Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1299
Vehicle: GTIR
Reputation: 60.3
votes: 37
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 8:29 pm    Post subject: Reply with quote

varu palīdzēt ar bildēm mazliet Mr. Green
ko tik tā mašīna nav izdzīvojusi, tā bija mana pirmā mašīna, kopš tiesību iegūšanas brīža. jaunības vieglprātības rezultātā man patika pārsvarā tikai braukt, nevis remontēt (lai gan, ko tik neremontēju, arkas metināju, logu nomainīju, sajūgu. Mr. Green lēju visdārgāko eļļu, nē, tomēr es viņu mīlēju Mr. Green )



tad to nopirka mans paziņa, kurš to saveda daudz maz normālā stāvoklī, mašīnīte pat varēja cīnīties īsās slapjās distancēs ar daudz jaudīgāku turbogolfu Mr. Green
Mr. Green

tad vairāk, nezinu, kas tur ko tur to nopirka Dobeles galā, un kā tai gājis līdz šim, bet tikko nostaļģiju uzsita. ehhh


par to loga pacēlāju, Tev vajadzīgs kreisā loga pacēlāja mehanisms ar motoriņu, un slēdžu bloks, kur iekšauts abu logu cilāšanas pogas, blakus durvju aizlēgšanas poga un blakus loga bloķēšanas poga, aka child lock poga, karoč tas Tev vajadzīgs, ar motoriņu varbūt varbūt varbūt varu palīdzēt, bet to slēdžu bloku gan īsti nezinu, kur lai dabū Rolling Eyes
par eņģēm,- mēģini salikt šaibiņas starp eņģi un kuzavu, man palīdzēja Mr. Green par bagažnieku un silto gaisu gan neko nemāku ieteikt, pastāstīt. Wink nākošnedēļ padošu ziņu par mehanismu logam Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Drosminsh

Joined: 15 Nov 2008
Posts: 76
Vehicle: Nissan Sunny GTi
Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9
votes: 1
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

Cool O nu jau es varu pateikt šis auto ir ceļojis! Tātad cik saprotu KRS ir bijis pirmais īpašnieks, tad Artūrs (vai ne?, vai arii kļūdos?) arī es viņu mazliet pazīstu, tad bija tāds jampampiņš no Dobeles (Nu no tehnikas viņš saprot maz jo pat nezināja kas ir karadāns Very Happy un par mašīnu ar viņš nav īpaši rūpējies) un tad nu tagad dampītis ir pie manis!

Jā par mehānismu būtu ļoti priecīgs! Paldies var vēstures stundu! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Woofy

Joined: 28 Oct 2007
Posts: 1011
Vehicle: VW Jetta MKII 90`
Reputation: 22.3Reputation: 22.3
votes: 12
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 9:09 pm    Post subject: Reply with quote

o joptvaju tas tak tommy bijushais golfs!

_________________
Pagaidām pārvietojos ar Family Wheel Drive
Back to top
View user's profile Send private message
KRS

Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1299
Vehicle: GTIR
Reputation: 60.3
votes: 37
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 9:12 pm    Post subject: Reply with quote

Jā, Arturs ir man labs čoms, kopā pabeidzām skolu Very Happy

pirmais īpašnieks nu es tiešām neesmu, vēl pirms manis bija viens, kurš to mašīnu pielietoja kaut kādā standartmašīnu krosā, vai rallijā, un gan jau vēl pirms tam bija neskaitāmi nezināmi... tā mašīna ir dzīvojusi redlainā vairāk reizes, nekā zvaigžņu debesīs, bet cik zinu, tam motorītim pofig tas Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Drosminsh

Joined: 15 Nov 2008
Posts: 76
Vehicle: Nissan Sunny GTi
Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9
votes: 1
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 9:20 pm    Post subject: Reply with quote

Jaa motoris vēlaizvien dzied skaistu dziesmu, diezgan paskaļu (dēļ 60mm taisnās izplūdes) bet skaistu.
Back to top
View user's profile Send private message
val4ara

Joined: 23 Mar 2005
Posts: 67

Reputation: 11.7
votes: 7
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 10:11 pm    Post subject: Reply with quote

Drosminsh wrote:
Cool O nu jau es varu pateikt šis auto ir ceļojis! Tātad cik saprotu KRS ir bijis pirmais īpašnieks, tad Artūrs (vai ne?, vai arii kļūdos?) arī es viņu mazliet pazīstu, tad bija tāds jampampiņš no Dobeles (Nu no tehnikas viņš saprot maz jo pat nezināja kas ir karadāns Very Happy un par mašīnu ar viņš nav īpaši rūpējies) un tad nu tagad dampītis ir pie manis!

Jā par mehānismu būtu ļoti priecīgs! Paldies var vēstures stundu! Very Happy



Nu es gan neteiktu,ka Atrūrs no tehnikas saprot maz mhi
Drošvien čalis vienkārsi piedūrās uz tevi pisec

_________________
Gudri dirst,nav, malku cirst!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
indigo

Joined: 04 Aug 2008
Posts: 1074
Vehicle: 8v
Reputation: 30.7Reputation: 30.7Reputation: 30.7
votes: 10
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 10:13 pm    Post subject: Reply with quote

val4ara wrote:
Drosminsh wrote:
Cool O nu jau es varu pateikt šis auto ir ceļojis! Tātad cik saprotu KRS ir bijis pirmais īpašnieks, tad Artūrs (vai ne?, vai arii kļūdos?) arī es viņu mazliet pazīstu, tad bija tāds jampampiņš no Dobeles (Nu no tehnikas viņš saprot maz jo pat nezināja kas ir karadāns Very Happy un par mašīnu ar viņš nav īpaši rūpējies) un tad nu tagad dampītis ir pie manis!

Jā par mehānismu būtu ļoti priecīgs! Paldies var vēstures stundu! Very Happy



Nu es gan neteiktu,ka Atrūrs no tehnikas saprot maz mhi
Drošvien čalis vienkārsi piedūrās uz tevi pisec

vins jau neteica ka Artuurs nesaprot , bet gan tas chalis no Dobeles Rolling Eyes Cik es sapratu
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Pusdzivais

Joined: 22 May 2006
Posts: 1665
Vehicle: kas pa rokai
Reputation: 44.3Reputation: 44.3Reputation: 44.3Reputation: 44.3
votes: 20
PostPosted: Fri Nov 21, 2008 10:21 pm    Post subject: Reply with quote

val4ara wrote:

Nu es gan neteiktu,ka Atrūrs no tehnikas saprot maz mhi
Drošvien čalis vienkārsi piedūrās uz tevi pisec

izlasi savu parakstu ibio Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sadaļa citiem Nissan markas auto All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group