atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Problēma ar 200sx

 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Normunds

Joined: 05 Sep 2020
Posts: 1
Vehicle: Nissan 200sx
0
PostPosted: Tue Sep 08, 2020 8:59 am    Post subject: Problēma ar 200sx Reply with quote

Sveiki , esmu jauniņais , un meklēju pēc padoma , varbūt kādam jau ir atgadījies kas līdzīgs.
Lieta tāda ka man Nissan 200sx ca18det ar mainītu vadības bloku lielāku turbini utt.
Parkarsejam motoru , iedzinām garāža ejošu uz 3 cilindriem , izjaucam sadarijam visu , salikām kopā un auto nelec ,sapratām ka tas viens cilindrs negāja tādēļ ka pārkarsēts bet dēļ tā ka nav kaut kas ar elektrību .
Izmēriju strāvu pie sprauslām un pirmajai sprauslai tai vieta kur jābūt patstāvīgam 12+ ir visu laiku masa .
Izņemot āra sadelenei gala to dalītāju un pagriežot ar roku trīs sprauslas strāda iesmidzina degvielu , dzirkstele arī ir , ieliku dalītāju atpakaļ un uz to laiku kamēr degviela ir cilindros vins iet un noslāpst .
Bija gadījums kad vienu vakaru mēs dabūjam tāpat sagriežot ar roku degvielu cilindros viņu piestartet ne vienu reizi vien , tā teikt aizgāja , bet nākamajā rīta aizejot uz garāžu nulle emociju .
Nezinu ko vairs lai iesāk .
Es lieku vainu uz vadības bloku kas dod jau ne tādu impulsu uz sprauslu , un ka tas varētu iespaidot pārējo .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group