atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
jautajums par spiedienu?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
savadaks

Joined: 25 Aug 2008
Posts: 98
Vehicle: RS13, 306 1.9D
Reputation: 20.8Reputation: 20.8
votes: 4
PostPosted: Mon Oct 19, 2009 7:49 am    Post subject: Reply with quote

dizelim jau ir zemspiediena turba un cik redzēts, tad viņa stokā uz deta tik 0.1-0.3 bar pūš(biški sajuka) Embarassed

Last edited by savadaks on Mon Oct 19, 2009 8:47 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Dzhanis

Joined: 13 Nov 2006
Posts: 3258
Vehicle: lienes ielas udens sukni
Reputation: 104Reputation: 104
votes: 69
PostPosted: Mon Oct 19, 2009 7:57 am    Post subject: Reply with quote

savadaks wrote:
dizelim jau ir zemspiediena turba un cik redzēts, tad viņa stokā uz deta tik 1.5-2.0 bar pūš


iizzii reku vienam chalim arii TIKAI vairak par 1.5 bar iepuush mhi


Links uz YouTube


njifiga neiet

_________________
DKfab
Back to top
View user's profile Send private message
Uldis

Joined: 30 Apr 2005
Posts: 1255
Vehicle: X-trail T31
Reputation: 65.2
votes: 31
PostPosted: Mon Oct 19, 2009 8:46 am    Post subject: Reply with quote

savadaks wrote:
tik 1.5-2.0 bar pūš
nu un Tu gribi teikt, ka 2 bar ir maz??? Stokam ar tādu spiedienu blīwi izpūtīs un wirzuļus pārkausēs.
Tādam spiedienam takš wajag minimums 3stage.
Hmm... Kas tā par zemspiediena turbīnu, kas tā pūš? Man noderētu... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DK1

Joined: 24 Sep 2009
Posts: 16

0.2
PostPosted: Mon Oct 19, 2009 11:44 pm    Post subject: Reply with quote

da kadas 2bar!!!tur puus 0.2drizaak un ja uzgriez lielaku tad sak raustities ja buutu 2bar nesudzetos...sveceem viss kartiiba ir veel kads variants?
Back to top
View user's profile Send private message
Uldis

Joined: 30 Apr 2005
Posts: 1255
Vehicle: X-trail T31
Reputation: 65.2
votes: 31
PostPosted: Tue Oct 20, 2009 3:33 pm    Post subject: Reply with quote

DK1 wrote:
sveceem viss kartiiba ir veel kads variants?


gaisa mērītājs? Rolling Eyes

P.S. bet vispār kas Tev par setupu?
dīzeļa turbīna... ar to jau esi braucis, vai sāka raustīties tiklīdz uzliki?
ir arī boost controller? [ja vari grozīt spiedienu...]
kas ar čipu? => std vai arī kāds stage?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DK1

Joined: 24 Sep 2009
Posts: 16

0.2
PostPosted: Tue Oct 20, 2009 10:30 pm    Post subject: Reply with quote

man setups ir standarta viss orginals tikkai turbina k-kada dizela es jaw nopirku ar tadu turbiinu bija automats un es nezinu wai ieprieks raustijaas vainu neraustijas bet mekleju vainu jaw jeball ilgi un hz nevaru atrast tad kad uz vakuma trubinjas staav tad viss ir kulee tad kad uzliek siedienu lielaaku nekas nejiet;)
Back to top
View user's profile Send private message
Uldis

Joined: 30 Apr 2005
Posts: 1255
Vehicle: X-trail T31
Reputation: 65.2
votes: 31
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 7:12 am    Post subject: Reply with quote

DK1 wrote:
man setups ir standarta viss orginals tikkai turbina k-kada dizela es jaw nopirku ar tadu turbiinu bija automats un es nezinu wai ieprieks raustijaas vainu neraustijas bet mekleju vainu jaw jeball ilgi un hz nevaru atrast tad kad uz vakuma trubinjas staav tad viss ir kulee tad kad uzliek siedienu lielaaku nekas nejiet;)


Nesapratu, kas Tev tur stāv uz trubiņas, kad viss ir kulē Mr. Green un kā Tu to spiedienu lielāku uzliec, bet man ir aizdoma, ka jūzeris Vetals varētu Tev palīdzēt. uzmet viņam PM, izklāsti situāciju... Pieslēgsies pie Tava kompa un uzraks, kas nav pa pareizo! Tā teikt čiks-piks un gatavs! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chochs

Joined: 25 Dec 2005
Posts: 186
Vehicle: Nissan 200sx
Reputation: 37.9Reputation: 37.9Reputation: 37.9
votes: 6
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 9:05 am    Post subject: Reply with quote

Tev tas sarkanais automats ar beigtajam shlalem ???
Back to top
View user's profile Send private message
draugs

Joined: 26 Oct 2007
Posts: 743
Vehicle: S13
Reputation: 29.9Reputation: 29.9
votes: 14
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 9:11 am    Post subject: Reply with quote

chochs wrote:
Tev tas sarkanais automats ar beigtajam shlalem ???


gribēju jautāt to pašu

tas ir tas, kas tirgojās automāts, ar dīzeļa turbīnu un lūku?
Back to top
View user's profile Send private message
anonimus

Joined: 18 Oct 2009
Posts: 95
Vehicle: nav
Reputation: 6.2Reputation: 6.2Reputation: 6.2Reputation: 6.2Reputation: 6.2Reputation: 6.2
votes: 2
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 9:44 am    Post subject: Reply with quote

Es no autiņiem protams maz saprotu, bet pēc primitīvas teorijas ir tā.
Ir degviela, gaiss, dzirkstele. Dzirkstelei galvenais ir uzliesmošanas moments un lai viņa būtu, bet pirmajām divām komponentēm galvenais ir proporcija - degmaisījuma pareizais maisījums, nav par daudz gaisa vai benzīna un pareizajā daudzumā tam jāpadodas atbilstoši pieprasījumam - cik gāzē.

Man ar manām necilajām zināšanām izklausās, ka tiklīdz tiek padots vairāk gaisa, tā maisījums kļūst pārāk nabadzīgs - nav pietiekoši degvielas maisījumā.
Kaut kā tā, jāskatās degvielas padeves sistēma, vai tā uzvedas atbilsoši tai mistiskajai turbīnai. Varbūt atkal no otras puses ir pretēji, par daudz degvielas maisījumā, iespējams kompis domā, ka pie konkrētajiem turbīnas apgriezieniem tiek padots savādāks gaisa daudzums nekā reāli - ne velti tak katram modelim ir piemērotā turbīna, ej tu sazin kādu plūsmu dod dīzeļa turbīna pie tiem pašiem apgriezieniem.

_________________
Igors
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Māris

Joined: 21 Aug 2007
Posts: 1466

Reputation: 60.6
votes: 43
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 9:48 am    Post subject: Reply with quote

anonimus wrote:
Es no autiņiem protams maz saprotu, bet pēc primitīvas teorijas ir tā.
Ir degviela, gaiss, dzirkstele. Dzirkstelei galvenais ir uzliesmošanas moments un lai viņa būtu, bet pirmajām divām komponentēm galvenais ir proporcija - degmaisījuma pareizais maisījums, nav par daudz gaisa vai benzīna un pareizajā daudzumā tam jāpadodas atbilstoši pieprasījumam - cik gāzē.

Man ar manām necilajām zināšanām izklausās, ka tiklīdz tiek padots vairāk gaisa, tā maisījums kļūst pārāk nabadzīgs - nav pietiekoši degvielas maisījumā.
Kaut kā tā, jāskatās degvielas padeves sistēma, vai tā uzvedas atbilsoši tai mistiskajai turbīnai. Varbūt atkal no otras puses ir pretēji, par daudz degvielas maisījumā, iespējams kompis domā, ka pie konkrētajiem turbīnas apgriezieniem tiek padots savādāks gaisa daudzums nekā reāli - ne velti tak katram modelim ir piemērotā turbīna, ej tu sazin kādu plūsmu dod dīzeļa turbīna pie tiem pašiem apgriezieniem.

Manupraat, aktuators regulee gaisa padevi atkariibaa no spiediena, nevis turbiinas apgriezieniem... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
milzis

Joined: 30 Oct 2006
Posts: 762
Vehicle: Z edition
Reputation: 39.5Reputation: 39.5Reputation: 39.5
votes: 14
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 9:52 am    Post subject: Reply with quote

anonimus wrote:
Es no autiņiem protams maz saprotu, bet pēc primitīvas teorijas ir tā.
Ir degviela, gaiss, dzirkstele. Dzirkstelei galvenais ir uzliesmošanas moments un lai viņa būtu, bet pirmajām divām komponentēm galvenais ir proporcija - degmaisījuma pareizais maisījums, nav par daudz gaisa vai benzīna un pareizajā daudzumā tam jāpadodas atbilstoši pieprasījumam - cik gāzē.

Man ar manām necilajām zināšanām izklausās, ka tiklīdz tiek padots vairāk gaisa, tā maisījums kļūst pārāk nabadzīgs - nav pietiekoši degvielas maisījumā.
Kaut kā tā, jāskatās degvielas padeves sistēma, vai tā uzvedas atbilsoši tai mistiskajai turbīnai. Varbūt atkal no otras puses ir pretēji, par daudz degvielas maisījumā, iespējams kompis domā, ka pie konkrētajiem turbīnas apgriezieniem tiek padots savādāks gaisa daudzums nekā reāli - ne velti tak katram modelim ir piemērotā turbīna, ej tu sazin kādu plūsmu dod dīzeļa turbīna pie tiem pašiem apgriezieniem.

interesanti, kā ecu mēra turbīnas apgriezienus? :shura:

pa tēmu: pussprādzis benzīn sūknis un aizkakāts filtrs, jau tika pārbaudīts?
Back to top
View user's profile Send private message
Uldis

Joined: 30 Apr 2005
Posts: 1255
Vehicle: X-trail T31
Reputation: 65.2
votes: 31
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 10:01 am    Post subject: Reply with quote

Māris wrote:
anonimus wrote:
Es no autiņiem protams maz saprotu, bet pēc primitīvas teorijas ir tā.
Ir degviela, gaiss, dzirkstele. Dzirkstelei galvenais ir uzliesmošanas moments un lai viņa būtu, bet pirmajām divām komponentēm galvenais ir proporcija - degmaisījuma pareizais maisījums, nav par daudz gaisa vai benzīna un pareizajā daudzumā tam jāpadodas atbilstoši pieprasījumam - cik gāzē.

Man ar manām necilajām zināšanām izklausās, ka tiklīdz tiek padots vairāk gaisa, tā maisījums kļūst pārāk nabadzīgs - nav pietiekoši degvielas maisījumā.
Kaut kā tā, jāskatās degvielas padeves sistēma, vai tā uzvedas atbilsoši tai mistiskajai turbīnai. Varbūt atkal no otras puses ir pretēji, par daudz degvielas maisījumā, iespējams kompis domā, ka pie konkrētajiem turbīnas apgriezieniem tiek padots savādāks gaisa daudzums nekā reāli - ne velti tak katram modelim ir piemērotā turbīna, ej tu sazin kādu plūsmu dod dīzeļa turbīna pie tiem pašiem apgriezieniem.

Manupraat, aktuators regulee gaisa padevi atkariibaa no spiediena, nevis turbiinas apgriezieniem... Rolling Eyes


Nu jā - nav takš atšķirības kāda turba un cik ātri griežas.. to jau kompis nevar zināt. Galvenais, cik gaisa tiek motorā. Gaisa mērītājs to mēra, tāpēc iesaku to pārbaudīt.
Un par degmaisījumu: drīzāk izskatās, ka pie pedāļa nospiešanas (no 3.5-5krpm) Tev pārlej... Nav bijušas grūtības palaist noslāpušu autiņu?
Vēl jautājums: vai Tev nav problēmu ar tukšgaitas apgierzieniem Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DK1

Joined: 24 Sep 2009
Posts: 16

0.2
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 10:24 am    Post subject: Reply with quote

neee man naw tas sarkanais cits kirshu sarkans vinjs ieprieks reklama nestaveeja;)man uz vietas itkaa viss kartibaa varbuut nedaudz k-kadi abaroti leka bet nu knap knapi...nezin kads kurs varetu uzzinat hakeru pa sitiem 200...bet kurs neplees nerealaas cenas?
Back to top
View user's profile Send private message
Uldis

Joined: 30 Apr 2005
Posts: 1255
Vehicle: X-trail T31
Reputation: 65.2
votes: 31
PostPosted: Wed Oct 21, 2009 10:56 am    Post subject: Reply with quote

DK1 wrote:
neee man naw tas sarkanais cits kirshu sarkans vinjs ieprieks reklama nestaveeja;)man uz vietas itkaa viss kartibaa varbuut nedaudz k-kadi abaroti leka bet nu knap knapi...nezin kads kurs varetu uzzinat hakeru pa sitiem 200...bet kurs neplees nerealaas cenas?

nu es jau paspēju Tev vienu hakeri pateikt...
Vetal...
un viņš neplēš nenormālas cenas!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group