atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
MEGAMeet 2012 - 200sx.lv - 10. gades mīts! (6-7.okt)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pasākumi
View previous topic :: View next topic  

Kurā datumā MEGAmeet 2012?
22. un 23. septembris
28%
 28%  [ 15 ]
29. un 30. septembris
32%
 32%  [ 17 ]
6. un 7. oktobris
25%
 25%  [ 13 ]
13. un 14. oktobris
13%
 13%  [ 7 ]
Total Votes : 52

Author Message
sharky

Joined: 03 Mar 2008
Posts: 1654
Vehicle: Nissan 200SX S13 89. CA18DET, Audzjiks, Yamaha YZ250
Reputation: 68.5
votes: 34
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 7:21 pm    Post subject: Reply with quote

Nepaspesi to visu viena diena izdarit, ja nesaksi visu no 10.00 rita[/quote]

Nu tapec jau ir datumi 29-30(2 dienas). Varetu, piemeram, aizbraukt uz Kuldigu vai Ventspili - nav tur entos gadus buts - kopistiski uz kadu pilsdrupu fona visiem nofocheeties Mr. Green - vnk lai paliek atminja taa 10 gadu jubileju...
Back to top
View user's profile Send private message
Dante

Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2337
Vehicle: BMW
Reputation: 67.2
votes: 69
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 8:03 pm    Post subject: Reply with quote

Ventspili biju sestdien un parliecinajos, ka tur tiesam nav ko redzet.. Man vairak velk ideja, ka vajadzetu Vidzemi apskatit (Burtnieku ezers/Valka/Aluksne) sturis, ta vairak velk uz pamesto nosturi, kas miljons gadu nav redzeta

Otra opcija - laizam uz Estoniju. Labi celi, jaunas vietas, savadaki iespaidi.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Raikins

Joined: 27 May 2006
Posts: 715
Vehicle: 200sx s13
Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8
votes: 14
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

Nedomāju, ka daudz lietotāju piekristu braukt tāda veida ekskursijā.
Vismaz es, ja ceļš uz vienu galu būtu tālāks par saviem 100km, nezinu vai gribētu braukt ar Nissanu (amortizācija nekāda, sēdekļi cieti Mr. Green ) labprāt piedalītos tāda veida pasākumā, bet gribētu braukt ar kādu ērtāku braucamo, lai var paskatīties pa malām, nevis uz ceļa meklēt bedres un apbraukt nelīdzenumus, Blah
Back to top
View user's profile Send private message
Roulz

Joined: 09 Apr 2008
Posts: 893
Vehicle: 200SX RS13
Reputation: 36.2Reputation: 36.2Reputation: 36.2
votes: 19
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 9:11 pm    Post subject: Reply with quote

Raikins wrote:
Nedomāju, ka daudz lietotāju piekristu braukt tāda veida ekskursijā.
Vismaz es, ja ceļš uz vienu galu būtu tālāks par saviem 100km, nezinu vai gribētu braukt ar Nissanu (amortizācija nekāda, sēdekļi cieti Mr. Green ) labprāt piedalītos tāda veida pasākumā, bet gribētu braukt ar kādu ērtāku braucamo, lai var paskatīties pa malām, nevis uz ceļa meklēt bedres un apbraukt nelīdzenumus, Blah


Uz Burtnieku pusi toč nebraukšu. Mr. Green Aizbrucot līdz Valmierai jau galvā skan jautājums "Na** es ar Nissanu braucu?" Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
sharky

Joined: 03 Mar 2008
Posts: 1654
Vehicle: Nissan 200SX S13 89. CA18DET, Audzjiks, Yamaha YZ250
Reputation: 68.5
votes: 34
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 10:18 pm    Post subject: Reply with quote

Dante wrote:
Ventspili biju sestdien un parliecinajos, ka tur tiesam nav ko redzet.. Man vairak velk ideja, ka vajadzetu Vidzemi apskatit (Burtnieku ezers/Valka/Aluksne) sturis, ta vairak velk uz pamesto nosturi, kas miljons gadu nav redzeta

Otra opcija - laizam uz Estoniju. Labi celi, jaunas vietas, savadaki iespaidi.. Rolling Eyes

Nu jaa uz burtniekiem ar nav slikta ideja - tur skaist parcinsh ir (pils parks) un pamest vecais kantoris no kolhoza laikiem...
Roulz - uzliec klusinataju izputejam talakiem gabaliem! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Gunch*

Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1558
Vehicle: s13.
Reputation: 44.9Reputation: 44.9Reputation: 44.9Reputation: 44.9
votes: 17
PostPosted: Tue Aug 07, 2012 11:44 pm    Post subject: Reply with quote

Raikins wrote:
Nedomāju, ka daudz lietotāju piekristu braukt tāda veida ekskursijā.
Vismaz es, ja ceļš uz vienu galu būtu tālāks par saviem 100km, nezinu vai gribētu braukt ar Nissanu (amortizācija nekāda, sēdekļi cieti Mr. Green ) labprāt piedalītos tāda veida pasākumā, bet gribētu braukt ar kādu ērtāku braucamo, lai var paskatīties pa malām, nevis uz ceļa meklēt bedres un apbraukt nelīdzenumus, Blah
un pec tam izkapjot uzreiz jamekle masieris lai izmase muguru,lai atlikuso dalu dienas butu lietojams,, talakais ko ar nisanu esmu braucis ~400km no vietas un nu neee.. 2x brauksu ar kadu citu auto Eshafots jo pa latvijas celiem ar cietu amortizaciju un skalu izputeju nav ko vazaties;

Quote:
Otra opcija - laizam uz Estoniju. Labi celi, jaunas vietas, savadaki iespaidi..
-- dante visiem lej bakas pilnas, tad gribetaju buus loti daudz,. piekritu igaunijas celi salidzinot ar musu ir daudz labaki...
_________________
Volvo truck spainis un Riepas nav sveša lieta
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
RD

Joined: 03 Sep 2010
Posts: 170

Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4Reputation: 9.4
votes: 4
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 12:07 am    Post subject: , Reply with quote

Smiekli nāk pa šiito čikstēšanu skaļš izputējs , cietas atsperes , muguru lauž pensionāriem utt , tāda sajūta , ka visiem baigie koili uzlikti nisaniem un viss salons izravēts un visi braukā ar 3 colīgām trubām . Esmu nobraucis 500 km bez problēmām ar nissanu ne vienu vien reizi . Vairāk grib pa kko visi pačikstēt nekā tolkam pateikt kko .

Tomēr uzskatu vienu dienu gadā to var atļauties ,ja iepriekš minētais tekstā likās arī tik drausmīgs kā citi te saka .
Back to top
View user's profile Send private message
Dante

Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2337
Vehicle: BMW
Reputation: 67.2
votes: 69
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 7:33 am    Post subject: Reply with quote

Nu Tallina-Rīga ir 315km. Rīga-Kuldīga-Ventspils (for example) ir 220km. Starpība 200km uz apli jau nav maz, bet nu the same story as RD said - vienreiz akūtā situācijā var sakasīt liekus 20Ls degvielai uz pārējo izdevumu fona Rolling Eyes

Man jau pa lielam vienalga, kurā virzienā brauc. Es pielietoju savu iztēli un izsaku opcijas, kur varētu braukt, jo aizbraukt visiem 10km no Rīgas uz 333, lai izstaipītu rokas ir gana garlaicīgi, lai tam ziedotu visu dienu Wink
Back to top
View user's profile Send private message
zirdzinsh

Joined: 25 Jun 2012
Posts: 7

0.4
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 9:22 am    Post subject: Reply with quote

Heii!
Variet pašpikot idejas no mums.
http://www.celicaclub.lv/component/content/article/17-sakums/114-celicaclub-sezonas-atklana-2012.html

_________________
www.celicaclub.lv
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
timush

Joined: 20 Jun 2008
Posts: 3131
Vehicle: rs13
Reputation: 79.3
votes: 41
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 9:23 am    Post subject: Reply with quote

man principā vienalga uz kurieni braukt,bet nu tikai trase un kopīga fočēšanās kautka neaļo. tā ir katru gadu....
varu ar savu kasti nobraukt kautkvai 500km,nav problēmu nu ja ir skujova ar coiliem. paskrāpējas priekšēja lūpa,izpūtējs un tt ,poh vajag tik mizot. dafiga kruizējoši 200sx kolonā-izskatītos vairāk nekā labi. Rock
jautājums tik-kas uzņemsies to visu noorganizēt?
P.S. ja vajag varu kautkā palīdzēt arī Smile

_________________
Build it, Race it, Break it, Repeat....
Back to top
View user's profile Send private message
sharky

Joined: 03 Mar 2008
Posts: 1654
Vehicle: Nissan 200SX S13 89. CA18DET, Audzjiks, Yamaha YZ250
Reputation: 68.5
votes: 34
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 5:44 pm    Post subject: Reply with quote

Nez ko tad man teikt ka es delj 10 gadu jubilejai braukshu pie 700km viena virziena ar Pro Drift cietajiem coloveriem!?
Esu ar visu 3' izpludi bez klusinataja nonstopa nobraucus 600km - galva mazliet dulla bija, bet ne jau delj izputeja, bet muzikas kas sita cauri izputeja skanju! Mr. Green
P.s. reku tiem kam ar benzinnaudu pashvaki vai mugura sap talajiem izbraucieniem var tak pievienoties ar kadu ekonomiskaku auto vai ari atbraukt ar Nissaniem pirmaja diena pachilot kopa kur 333 trase un pec tam pa majam, bet parejie brauc izbrauciena kur talak!
Back to top
View user's profile Send private message
Raikins

Joined: 27 May 2006
Posts: 715
Vehicle: 200sx s13
Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8Reputation: 40.8
votes: 14
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 6:50 pm    Post subject: Reply with quote

zirdzinsh wrote:
Heii!
Variet pašpikot idejas no mums.
http://www.celicaclub.lv/component/content/article/17-sakums/114-celicaclub-sezonas-atklana-2012.html


Normāls pasākums, samērā īsi vairāki pārbraucieni - labprāt piedalītos līdzīgi organizētā pasākumā.
Back to top
View user's profile Send private message
krOnis

Joined: 05 Dec 2006
Posts: 459

Reputation: 35.1Reputation: 35.1Reputation: 35.1
votes: 10
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 7:40 pm    Post subject: Reply with quote

zirdzinsh wrote:
Heii!
Variet pašpikot idejas no mums.
http://www.celicaclub.lv/component/content/article/17-sakums/114-celicaclub-sezonas-atklana-2012.html

Šāds variants, vai kkas lidzīgs būtu super Very Happy

_________________
s13
Back to top
View user's profile Send private message
Bencik

Joined: 14 Oct 2004
Posts: 1899

Reputation: 64
votes: 26
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 11:28 pm    Post subject: Re: , Reply with quote

RD wrote:
Smiekli nāk pa šiito čikstēšanu skaļš izputējs , cietas atsperes , muguru lauž pensionāriem utt , tāda sajūta , ka visiem baigie koili uzlikti nisaniem un viss salons izravēts un visi braukā ar 3 colīgām trubām . Esmu nobraucis 500 km bez problēmām ar nissanu ne vienu vien reizi . Vairāk grib pa kko visi pačikstēt nekā tolkam pateikt kko .

Tomēr uzskatu vienu dienu gadā to var atļauties ,ja iepriekš minētais tekstā likās arī tik drausmīgs kā citi te saka .


Yo

Principa ja jau 10 gadu jubileja, es domaju kaut ko par ierasto 333 un pirts peec iespejas tuvak vajadzetu izdomat. Pa trasi var gaazt visu vasaru cik uziet, bet kolonna ar 30 nissaniem lidz Ainaziem aizbraukt var, loti iespejams 1x pa 10 gadiem.

Taas taa izvereshanai, jo labakais 200sx pasakums manuprat tieshi bija Madonas trase no kuras mes devamies labu gabalu uz pirtinju baudot vidzemes skatus.

Kapec runaju par Ainaziem, tapec, ka manuprat labaka shoseja Latvija, man sen jau ir bijis plans uztaisit road trip uz Sarema, kur ir plati, loti laba stavokli esoshi celji Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Rex_Saugerty

Joined: 08 Nov 2009
Posts: 1307
Vehicle: impreza, vfr750, gsx600f
Reputation: 30.1Reputation: 30.1Reputation: 30.1
votes: 15
PostPosted: Wed Aug 08, 2012 11:36 pm    Post subject: Reply with quote


Links uz YouTube



šogad nesanāca aizbraukt uz šito, bet pagājušo gadu bij ļoti labs. jā tajos pašos trijniekos, bet nu ar teltīm pat bija cilvēki.

reāli pietiek kautvai ar kkādu pļavu kur visi var sabraukt, uztaisīt kkādas atrakcijas un vienk draudzīgi pasēdēt. tas tā mans viedoklis par visu šito... pakratīsieties pa asfaltu pāris stundas un tad draudzīgi sadzersies aļāku pie grilla

_________________
when the seas dry up, only the Subarus will remain in the wild (coldturbo)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pasākumi All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Next
Page 3 of 24

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group