atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Jautājums???

 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Snow

Joined: 03 Jun 2014
Posts: 2

0
PostPosted: Tue Jun 03, 2014 7:21 pm    Post subject: Jautājums??? Reply with quote

Šobrīd esmu bezdarbnieks un valsts piedāvā apgūt dažādas profesijas, vēlējos zināt, kas būtu noderīgāks, vairāk pieprasīts darba tirgū, automehāniķis vai autoelektriķis?
Back to top
View user's profile Send private message
Gunch*

Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1558
Vehicle: s13.
Reputation: 44.9Reputation: 44.9Reputation: 44.9Reputation: 44.9
votes: 17
PostPosted: Tue Jun 03, 2014 10:29 pm    Post subject: Re: Jautājums??? Reply with quote

Snow wrote:
Šobrīd esmu bezdarbnieks un valsts piedāvā apgūt dažādas profesijas, vēlējos zināt, kas būtu noderīgāks, vairāk pieprasīts darba tirgū, automehāniķis vai autoelektriķis?

elektrikis. tas vienmer bus labak apmaksats darbs jo labu auto elektriku trukst vienmeer!

_________________
Volvo truck spainis un Riepas nav sveša lieta
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
s14dst

Joined: 14 Aug 2009
Posts: 2570
Vehicle: Z33
Reputation: 53.8
votes: 25
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 6:14 am    Post subject: Re: Jautājums??? Reply with quote

Gunch* wrote:
Snow wrote:
Šobrīd esmu bezdarbnieks un valsts piedāvā apgūt dažādas profesijas, vēlējos zināt, kas būtu noderīgāks, vairāk pieprasīts darba tirgū, automehāniķis vai autoelektriķis?

elektrikis. tas vienmer bus labak apmaksats darbs jo labu auto elektriku trukst vienmeer!


Bet galvenais uzsvars ir LABS elektriķis, kurš mak krietni vairāk par kļūdu nolasīšanu Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
kalns

Joined: 07 Apr 2013
Posts: 109

Reputation: 10.1
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 7:38 am    Post subject: Reply with quote

abi vienā katlā metami, kopā ar žīdiem kas negrib par darbu maksāt

realitātē, cilvēki kas skrūvētu dzinējus sportam un vilktu pa vadiem ir maz, raritāte

un man kaut kā liekas ka bezdarbniekos neko tādu nemāca, tikai primitīvās lietas kā apkopējs utt, cilvēks kas nerubī fišku nevar aiziet, atsēdēt pāris mēnešus un būt jau labs elektriķis, jo tad pat manaz zināšanas būtu pielīdzināmas profesionālim..
Back to top
View user's profile Send private message
Snow

Joined: 03 Jun 2014
Posts: 2

0
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 6:54 pm    Post subject: Reply with quote

Paldies par jūsu viedokļiem, protams tur iemācīs tikai pamatus, bet lai kaut ko sāktu pamati ir vajadzīgi, kāpēc gan pa brīvu neapgūt, ja ir iespēja sevi pilnveidot. Jebkurā jomā ir labi un slikti speciālisti, atkarīgs viss ir no attieksmes un vai cilvēkam pašam interesē viņa darbs.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Sarunas All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group