atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Kāpēc Nissan 200sx vai 240sx?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Wed Sep 17, 2014 9:28 pm    Post subject: Reply with quote

Pagaidam, es tikai skatos, jo man ir jaadod parads CP un tad, bet, es ceru, ka bus vairak piedavajumu no Nissan 200sx (Veca) vai kada laba 180sx. Smile Kad parads bus atmaksats.

PS. Nekad neskrienies pa Brivibas Ielu ar BMW nakti, tur menti daudz.

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Andris B

Joined: 08 Apr 2011
Posts: 541
Vehicle: S14a gs300
Reputation: 52.5
votes: 17
PostPosted: Wed Sep 17, 2014 9:37 pm    Post subject: Reply with quote

Sākumā domāju, ka eizenbārdis... bet diemzel varetu būt trakāk. faceoff
Mans ieteikums, tev kā jauniņajam, ja gribi, lai tevi nenolinčo šeit, kas jau tiek sākts darīt, tad labāk neraksti neko tādu, kā tu iesāki ar pirmo postu. Te nav bmx forums, kur bērnu bars vecumā no 8 līdz 15 gadiem kaujās, pat to, kuram māte resnāka u.t.t.
Ja tev tiešām, kautkas no šī visa interesē, tad sāc vienkārši lasīt, kas vispār ir kas, neuzdod debīlus jautājumus, un beidz sapņot par iedomātiem projektiem. Ja gribēsi darīt kautko, tad arī sāksi darīt. Nevis eizenbarža varianti, vai arī lanžeroni, kas taisa savirzi.
Īsāk sakot neraksti s*du! Wink veiksmīgu dienu Wink
(TIKAI DRAUDZĪGS PADOMS)

_________________
933motorsport.com
TiG, MiG. Alumīnija, nerūsējoša tērauda, titāna metināšana.
Custom ieplūdes, izplūdes u.c. nestandarta risinājumi sporta un ielas auto.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Janex200

Joined: 17 Dec 2012
Posts: 319
Vehicle: 21033
Reputation: 15.3
votes: 4
PostPosted: Wed Sep 17, 2014 9:43 pm    Post subject: Reply with quote

Dante wrote:
Janex200 wrote:
Dante wrote:
YES! renegats Pirmais posts, pirmais topiks un Tu jau esi pierādījis sevi forumam, nepaspējot pieliekt pieturzīmi! pisec
Šis čalis ir pēdējā laika favorīts! :paarspeej_janeka_kaiminu_inzinieri: jipije
Es jau domāju, ka Tu esi pazudis-uz jautājumiem neatbildi utt.. Tev gan nācās iespringt, sevi pierādot.. Visādus nēģerus lejuplādējot un gari rakstot! Spēcīgi rezūltāti-pēc teorijas šitas čalis līdz 50 jubilejai Tevi napārsitīs! Very Happy Very Happy Very Happy

Mammas Graudu ielas koka graustam šīferi ar inžinieri jau nomainījāt, ja reiz atslāji aizelsies uz šeieni nosmirdēt kā jau pusaudzis?
Vispār jau ģeologa un teorētiķa diplomu ieguvušais.. Tu esi smagi aizšāvis greizi (runājot par veco Graudu adresi utt) un tajā pašā brīdī arī par rakstīto, jo manis rakstītais nebija domāts kā kkāds mega uzbrauciens utt (sanāk-sākotnēji).. Lai vai kā, vēlu veiksmes jaunu diplomu iegūšanā no visas sirds!

Kad beigsi forumā-neaizmirsti nolaist ūdeni...
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Wed Sep 17, 2014 9:56 pm    Post subject: Reply with quote

Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile
_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
students

Joined: 19 Mar 2011
Posts: 1125
Vehicle: s13
Reputation: 56.1
votes: 26
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 9:34 am    Post subject: Reply with quote

Best topic ever !
Laughing Laughing Laughing

_________________
I LIKE TUNA HERE !
Back to top
View user's profile Send private message
Bencik

Joined: 14 Oct 2004
Posts: 1899

Reputation: 64
votes: 26
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 9:37 am    Post subject: Reply with quote

Topiks ir interesants kaut vai ar to, ka kamer jaunais censonis ceshas paradit savu milestibu pret 200sx, paraleli citi censosni censhas paradits milestibu viens pret otru, riktiga paradigma Wink Mr. Green
_________________
RS6
Back to top
View user's profile Send private message
zhean

Joined: 19 Mar 2013
Posts: 257
Vehicle: sr20 s13 / e46
Reputation: 17.2
votes: 4
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 9:43 am    Post subject: Reply with quote

Bencik wrote:
Topiks ir interesants kaut vai ar to, ka kamer jaunais censonis ceshas paradit savu milestibu pret 200sx, paraleli citi censosni censhas paradits milestibu viens pret otru, riktiga paradigma Wink Mr. Green


naac
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 10:13 am    Post subject: Reply with quote

Bencik wrote:
Topiks ir interesants kaut vai ar to, ka kamer jaunais censonis ceshas paradit savu milestibu pret 200sx, paraleli citi censosni censhas paradits milestibu viens pret otru, riktiga paradigma Wink Mr. Green



Pie šitā man laikam vajadzēs šeit pierast. Laughing

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Happys

Joined: 08 Feb 2012
Posts: 755
Vehicle: Nissan s13
Reputation: 26.2Reputation: 26.2
votes: 10
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 11:02 am    Post subject: Reply with quote

NoLimiT wrote:
Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile


Neatlaidīgs bezgala. man visslabāk patika par to brīvībeni un bmw! : Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Rwd makes you happy.
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 11:10 am    Post subject: Reply with quote

Happys wrote:
NoLimiT wrote:
Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile


Neatlaidīgs bezgala. man visslabāk patika par to brīvībeni un bmw! : Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Man ne visai patik BMW, jo LV daudziem ir BMW un negribu but viens no miljona man patik atskirties. Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 11:10 am    Post subject: Reply with quote

Happys wrote:
NoLimiT wrote:
Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile


Neatlaidīgs bezgala. man visslabāk patika par to brīvībeni un bmw! : Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Man ne visai patik BMW, jo LV daudziem ir BMW un negribu but viens no miljona man patik atskirties. Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
roovzijs

Joined: 05 Jun 2013
Posts: 32

Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9Reputation: 4.9
votes: 1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 12:54 pm    Post subject: Reply with quote

NoLimiT wrote:
Happys wrote:
NoLimiT wrote:
Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile


Neatlaidīgs bezgala. man visslabāk patika par to brīvībeni un bmw! : Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Man ne visai patik BMW, jo LV daudziem ir BMW un negribu but viens no miljona man patik atskirties. Smile


Tev BMW nepatīk,tāpēc skrējies ar to un sodu saņēmi tikai Tu? Pēc protokola saņemšanas BMW vēl vairāk nepatika? ..tad saprati ,ka varēsi atšķirties ,kad iegādāsies 180 sx ?
Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 2:37 pm    Post subject: Reply with quote

roovzijs wrote:
NoLimiT wrote:
Happys wrote:
NoLimiT wrote:
Andris B - Paldies par Padomu, jo tiesam, es nevaru sagaidit kad tiksu pie sava 200sx, 240sx vai 180sx un kad varesu ar jums atpusties. Smile


Neatlaidīgs bezgala. man visslabāk patika par to brīvībeni un bmw! : Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Man ne visai patik BMW, jo LV daudziem ir BMW un negribu but viens no miljona man patik atskirties. Smile


Tev BMW nepatīk,tāpēc skrējies ar to un sodu saņēmi tikai Tu? Pēc protokola saņemšanas BMW vēl vairāk nepatika? ..tad saprati ,ka varēsi atšķirties ,kad iegādāsies 180 sx ?



Es skrejos ar Probi pret BMW M3 un mani tikai apstadinaja. BMW man nepatik dell taa, ka draugi ir nonakusi slimnica, jo ar BMW ir jamak braukt nevis ardities varbut kadreiz, kad sapratisu, ka esmu gatavs braukt ar BMW kadreiz nopirksu vienigais no BMW, kas man tiesam fascine ir E30, bet Nissani tie ir Drifta legendas un vienmer paliks neviens BMW nestav klat tiesam legendariem autiniem + Nissani ir daudz smukaki par BMW. Ari tas, ka Vacu masinas nav izturigakas par Japanu. Ieraugot BMW taisot driftu vai burnout nav nekas ipas, bet ieraugot nice Nissan taisot driftu ir daudz patikamak. Es nezinu, kas jums ir BMW faniem, bet, es esmu uzticigs tagad tikai Japaniem. Smile



Mana_torpeda__)__3.jpg
 Description:
Šitā bija mana probe lidz bridim, kad draugs uzmeta uz jumta.
 Filesize:  824.41 KB
 Viewed:  318 Time(s)

Mana_torpeda__)__3.jpg



Bmw_e30_tuning_297.jpg
 Description:
Un BMW parsvara visi izskatas vienadi tikai nelielas atskiribas, kad, es ieraugu vairakus BMW kip Tunetus viena vieta man ne ar ko neparsteidz.
 Filesize:  128.95 KB
 Viewed:  281 Time(s)

Bmw_e30_tuning_297.jpg



180SXCM_5.jpg
 Description:
Vot piemeram Nice Nissan ar kvalitativu tuningu. + Nissanu vari partaisit par jebko.
 Filesize:  106.45 KB
 Viewed:  284 Time(s)

180SXCM_5.jpg



_________________
Drift hard or Go Home. Smile


Last edited by NoLimiT on Thu Sep 18, 2014 2:58 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
grimS

Joined: 23 Apr 2010
Posts: 722
Vehicle: Silvia S14 460HP 600NM, Quattro 300HP 600NM, BMW 1er
Reputation: 36.9Reputation: 36.9Reputation: 36.9
votes: 18
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 2:57 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
...ar BMW ir jamak braukt nevis ardities varbut kadreiz, kad sapratisu, ka esmu gatavs braukt ar BMW kadreiz nopirksu...


Can't tell stupid or trolling. Ja tu nopietni, tad nekādā gadījumā nepērc Nissanu Laughing Sūdi notiks, ja sāksi ārdīties ar kaut kādu stg2 SR un metināto bloķi pa ielām Very Happy

Un Probe pret M3??? Srsly?

Back to top
View user's profile Send private message
NoLimiT

Joined: 16 Sep 2014
Posts: 19
Vehicle: 200sx s13
0.1
PostPosted: Thu Sep 18, 2014 3:49 pm    Post subject: Reply with quote

grimS wrote:
Quote:
...ar BMW ir jamak braukt nevis ardities varbut kadreiz, kad sapratisu, ka esmu gatavs braukt ar BMW kadreiz nopirksu...


Can't tell stupid or trolling. Ja tu nopietni, tad nekādā gadījumā nepērc Nissanu Laughing Sūdi notiks, ja sāksi ārdīties ar kaut kādu stg2 SR un metināto bloķi pa ielām Very Happy

Un Probe pret M3??? Srsly?




Probe nebija stock, bet gan ar turbini un 220hp. Smile

PS. BMW vaditajs bija stulbs un nemaceja uzsakt normali bez spolesanas. Very Happy Nissanu, es domaju partaisit, tas ir Uzlabot. Nissanu, es domaju uz ilgu laiku un pamazam celt augsa. Smile Cik, es noprotu pirmais ko mainit vajadzes atrumkarbu, sajugu un noteikti, noteikti Suspension (aizmirsu kaa bija Latviski) Smile

_________________
Drift hard or Go Home. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group